Tarkastuslautakunta

Valtuusto asettaa tarkastuslautakunnan hallinnon ja talouden tarkastuksen sekä arvioinnin järjestämistä varten.

Toimikausi 1.6.2017 – 31.5.2021

Jäsen / Varajäsen
Lahtinen Anneli pj / Lahtinen Seppo
Forss Leo vpj / Heikintalo Hannu
Anttila Matti / Harju Heli
Tuulensuu Paavo / Fridfelt Toivo
Santti Maria / Therese Rosenqvist

Pöytäkirjat:
Tarkastuslautakunta 14.8.2017
Tarkastuslautakunta 22.11.2017 
Tarkastuslautakunta 24.1.2018 
Tarkastuslautakunta 4.4.2018
Tarkastuslautakunta 16.5.2018